usługi malarskie pokóju konferencyjnego

Malowanie sali konferencyjnej na radio Kolor w Warszawie

Kiedy zadzwonili do mnie z radia, nie wiedziałem, kto to jest, i po prostu kazali mi przyjechać, ponieważ trzeba pomalować pomieszczenie. Ale kiedy podali mi adres, okazało się, że to RadioColor. Byłem bardzo zaskoczony, ponieważ nigdy wcześniej nie malowałem ścian w radiu. Było to dla mnie wielkie zaskoczenie, ale i trochę się ucieszyłem.

Kiedy przyjechałem tam, zobaczyłem, że w radiu nie jest tak strasznie, jak myślałem. Jest tam bardzo fajnie, mnóstwo zdjęć i bardzo przyjazny personel. Pokazali mi, co trzeba pomalować. Zakleiłem podłogę, ponieważ była wykładzina, i potem zacząłem malować. Malowałem przez cały dzień, a aż następnego dnia kończyłem malowanie ścian w Warszawie, ponieważ trzeba było zaszpachlować dziury po obrazach. Początkowo myślałem, że nie trzeba ich szpachlować, ale okazało się, że jednak trzeba.

Zapłacili dobrze za usługi malarskie, wszystko było w porządku, podobała im się cena i rezultat, i nawet zostawili wideo-opinię, która jest na głównej stronie. Maluję ściany od dawna, od wielu lat, więc zapraszam do kontaktu, jeśli potrzebujecie pomalować mieszkanie albo ściany w pokoju. Albo jakiekolwiek inne malowanie ścian, drzwi czy innych powierzchni.

Na tym kończę. Do zobaczenia!

opinia-uslug-malarskich-na-radio-kolor-103-fm-1