Delikatna brzoskwinia to najmodniejszy kolor we wnętrzach Warszawy w 2024 roku.

usługi-malarskie-w-warszawie.jpg

Delikatna brzoskwinia to najmodniejszy kolor we wnętrzach Warszawy w 2024 roku.

W dniach 28 stycznia – 4 lutego 2024 roku w Brukseli (Belgia) odbyła się jak zawsze coroczna wystawa BRAFA ART FAIR. BRAFA 2024 to jedne z najbardziej prestiżowych targów sztuki w Europie.
Przedstawiciele firmy Kowalbud (Warszawa) z uwagą śledzą wszystkie znaczące światowe wydarzenia w dziedzinie wzornictwa. Stoiska BRAFA 2024 potwierdziły pojawiający się pod koniec ubiegłego roku trend, że 13-1023 Peach Fuzz – delikatna brzoskwinia – w nadchodzących miesiącach stanie się modnym kolorem we wnętrzach warszawskich domów.

usługi-malarskie-w-warszawie.jpg

O modnym kolorze roku 2024 tak pisze The Color Institute: „to kolor delikatnej aksamitnej brzoskwini. Jego wszechogarniający duch wzbogaca ciało, umysł i serce”. 13-1023 Peach Fuzz będzie „darem dla ludzkich zmysłów, tworząc symbiozę pomiędzy zmysłami smaku, wzroku, dotyku i węchu”.
Leatrice Iseman, dyrektor kreatywna w Color Institute, twierdzi, że ten odcień zaspokoi prawdziwe pragnienie intymności. Kolor 13-1023 Peach Fuzz to delikatna brzoskwinia, która „lśni ciepłem i nowoczesną elegancją”. „Oferuje ciepły uścisk, jednocześnie wzmacniając empatię, pomagając zredukować niepokój na świecie, który stał się przekleństwem współczesnego społeczeństwa.” Kolor 13-1023 Peach Fuzz jest nasycony brzoskwiniowym odcieniem serdecznej życzliwości, wyrażając czułość i radość prawdziwej troski, wspólnoty i współpracy.
Specjaliści z firmy Kowalbud (Warszawa) przygotowali już opcje wnętrz z wykorzystaniem tego koloru roku.
Kolor brzoskwiniowy dobrze komponuje się z kolorami beżu, bieli, brązu i zieleni.

Specjaliści Kowalbud podpowiedzą Ci więcej oryginalnych pomysłów na Twoje wnętrze, zadzwoń +48725415996 lub wyślij zapytanie na stronie Warszawa usługi malarskie.

Zapraszam do zmiany swojego wnętrza z pomocą malarzy KoWalbud, każda zmiana to droga do perfekcji.